אתרים כגון WOBI מאפשרים לרבים לעקוב אחר מצב הפנסיה שלהם

* הבהרה – אנחנו לא WOBI ,WOBI אינה מספקת ייעוץ פנסיוני
ענף הפנסיה מרכז אליו סכומי כסף גדולים מאוד, שכן ציבור גדול מאוד של אנשים חוסכים בו כספים, לעיתים אפילו ללא ידיעתם ותשומת ליבם. לצד החשיבות המרובה שלו עבור הציבור הרחב, ענף הפנסיה והגמל נתפס כדבר מה מסובך ולא ברור. יתרה מכך, במידה רבה נהוג להניח שקשה מאוד לקבל מידע אמין ועדכני, אפילו אודות הנתונים האישיים של כל לקוח והכספים שצבר.

אולי אתה משלם לחברות הביטוח אבל ממש לא בטוח – שאתה מבוטח
לייעוץ אובייקטיבי ללא מכירה הקלק כאן >> http://landme.co.il/859/

בתקופה זו כאשר גופים רבים פונים אליכם בהצעות שונות ומשונות ואתרי אינטרנט שונים מתיימרים למצוא עבורכם כספים אך בפועל מקבלים מכם רשות באישור התקנון להפיץ את כל המיידעים אודותיכם לגופים אלה יש צורך בגוף מפוקח ללא זיקה לגופים אלה המחויב בשמירת סודיות הנתונים ואינו מקבל עמלות משום גוף מוסדי ואינו עוסק במכירת תכניות.

שירות הכנת דוח מפורט הינו בתשלום נמוך  – 690 ₪ + מע”מ לזוג  או 590 ₪ + מע”מ ליחיד.

חברת פורשור מומחים מספקת גם שירות של ייעוץ פנסיוני ביטוחי וגם נותנת עזרה לאלו המתקשים למצוא ולפדות את כל הכסף שמגיע להם.

פורשור מתמחה באיתור הכספים הללו, מרכזת הכל בדו”ח מפורט, מובן ומפורט לעילא ומספקת עזרה מקצועית וייעוץ – כיצד לנהל את כל תוכניות הפנסיה והביטוח ברשותכם. לא רק זאת, צוות המומחים של חברת פורשור יסייע לכם בניתוח צרכים אפקטיבי וייתן ייעוץ אובייקטיבי לבחינת כל האפשרויות הביטוחיות העומדות לפניכם, למען ביטחון המשפחה, באופן שימנע תשלומים מיותרים, יוזיל את דמי הניהול ויגדיל את החיסכון למקסימום!

לפתיחת הזמנה בתשלום לאיתור כספים וזכויות שאינך מודע אליהן – לחץ כאן

בחברת פורשור מומחים ניתן גם לקבל ייעוץ אובייקטיבי ללא מכירת תוכניות ביטוח!

אבל איך תבטיחו באמת את עתידכם? איך תוכלו להציל מאות אלפי שקלים?

  • האם בדקתם פעם שאין לכם כפילויות ותשלומים מיותרים בחברות הביטוח?
  • האם בדקתם עלויות ביטוח משפחתי ודמי ניהול שאתם משלמים?
  • האם בדקתם את הפנסיה הצםויה לכם?
  • חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ובלתי תלוי כדי להבטיח את עתידכם!

לחברת פורשור ידע נרחב בכל מה שקשור לתחום הפנסיה וגם לתחומי הביטוח האישי והמשפחתי. הם מיומנין בהשקעות מיסוי ובהגשת ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי הכולל הנחיות מחייבות לכל הגופים המוסדיים ללא שום קשר מסחרי עימם.

אם אתם רוצים סוף סוף לדעת מה עם כל הסכומים שאיבדתם או שלא ידעתם כלל על קיומם, חברת פורשור יכולה לסייע לכם באיתור הכספים.

בהמשך במידה ותרצו גם שירותי ייעוץ מקצועיים:

(שירות שכולל איתור כספים ללא תשלום נוסף ולכן במידה ותבחרו להמשיך לשירות זה יקוזז מלוא התשלום ששילמתם בגין הכנת דוח איתור)

אם הבנתם כבר שההוצאה הגדולה בחיי המשפחה לאורך השנים, הינה להפרשות לפנסיה, ביטוח אישי ומיסים שונים.

לקביעת פגישה עם חברת פורשור, התקשרו 072-2570470

על פי משרד האוצר – היעדר סיוע מקצועי בייעוץ אובייקטיבי גורם להפסדים רבים:

  • משלמים תשלומים מיותרים וכפילויות מידי חודש לאורך שנים רבות
  • משלמים גם תעריפים וגם דמי ניהול מוגזמים.
  • כאשר נזקקים, מתברר  מאוחר  מידי, שהתוכנית אינה המענה בהיקף הנדרש או שהוקמה באופן המאפשר לחברת הביטוח – לא לשלם!
  • מקבלים מידי חודש שכר נטו – קטן ו “תורמים” מיסים מיותרים מידי חודש.
  • בעת הפרישה מתברר להם שקיבלו –תמיד פחות ממה שציפו ושנים לאחר מכן, מבינים ששינוי בזמן היה חוסך הוצאות חודשיות מיותרות כל החיים  וגם חיסכון במאות אלפי שקלים.

לכן , החוק כיום אוסר על משווקים וסוכנים להשתמש במילה “ייעוץ” וקובע עונשי מאסר וקנסות!

בפורשור ניתן לקבל ייעוץ אובייקטיבי  בעזרת  מומחים בעלי רישיון ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי מטעם משרד האוצר ללא זיקה לחברות הביטוח, גופים פיננסיים והפנסיה!

וכן לאתר עבורכם כספים וזכויות ש”אבדו” במהלך השנים ויתכן שצבורים בהם סכומים משמעותיים!

חברת פורשור תשמח לענות לכל שאלותיכם, בכדי להעניק למשפחתכם שקט נפשי וביטחון אמיתי, להיות שומרי הראש הכלכליים שלכם להעניק לכם מקום בטוח שבו תימצאו אוזן קשובה ומענה אובייקטיבי ומקצועי לשאלותיכם בנושאי הביטוח המשפחתי והפנסיוני, מיצוי החזרי המס והזכויות המגיעות לכם ובסיס איתן לבניית בטחון ושגשוג עבורכם – שדרוג פיננסי מיידי ועתידי.

פגישת הערכת התועלות המקדימה, מתבצעת בפגישה בת כ-45 דקות עם יועץ בכיר בעל ניסיון רב במשרדי פורשור בת”א, במשרד ה”אחורי” באזור תעשיה תנובות שבשרון   או במשרדי “פורשור” בחיפה.

הפגישה בעלות נמוכה ממחיר הייעוץ המלא  ונועדה לבירור הנחיצות והרווח הצפוי ללקוח.

——

מידע על חסכון פנסיה בעזרת אתר WOBI

הבהרה: אנחנו לא וובי אבל יש לנו בהחלט מה להציע בנושא איתור כספים וזכויות תוך שמירה על סודיות – פנו לפרטים אודות שירות איתור

למעשה, כבר כיום ניתן כיום לקבל מידע במהירות ובקלות אודות מצב הפנסיה האישית וזה עוד לא הכל. באמצעות אתר מתמחה בשם WOBI ניתן גם לקבל מידע אישי על הסטטוס הפנסיוני.

התחלה בחסות משרד האוצר

לפני שנדבר על המהפך הפיננסי שיכול להיות מנת חלקם של גולשי האתר הפרטי WOBI, ראוי לומר כמה מילים טובות דווקא לרשות ציבורית – למשרד האוצר. המהפך בתחום הפנסיה, בהקשר של שקיפות ועידוד התחרות וכן בהקשר של שיפור המודעות הציבורית החל עם ההחלטה להקים מכשיר ממוחשב שנקרא מסלקה פנסיונית.

המסלקה הפנסיונית, שעד כה לא הושקע די בקידומה, הוקמה בשיתוף חברת הIT נס, והיא מאפשר לציבור הרחב לקבל מידע מרוכז, מכל התאגידים שעוסקים בביטוח וגמל. בין היתר מדובר בחברות ביטוח, בתי השקעות, חברות של קרנות השתלמות, וכדומה.

עד כה, השימוש במסלקה, למרות הכוונות הטובות, היה דל יחסית, גם אם העלות לצרכן עבור קבלת המידע איננה גבוהה. כעת, עם כניסתו של האתר WOBI, צפוי המצב להשתנות ויותר מכך – להיות פטור מעלות ואף בסיס לחיסכון עבור הצרכן.

לא רק ביטוח

אתר האינטרנט WOBI מעיד על עצמו כשירות חדשני, שנועד להתמקד בענף הביטוח. האתר צבר וותק של ממש בתחום השוואת המחירים בענף הביטוח. הציבור נחשף, מן הסתם, גם למסעות פרסום שבהם מציעים להיכנס לאתר בכדי להשוות מחירים ושירותים ואף כדי לרכוש ביטוח בצורה קלה ותוך השגת חיסכון כספי.

החידוש מבית WOBI נועד לשלב בין ההיכרות עם ענף הביטוח והחברות הפעילות בו (שרובן עוסקות גם בפנסיה) עם פערי מידע שקיימים בציבור. כתוצאה מגורמים רבים, ישנו ציבור גדול של לקוחות שכלל לא מודע לזכויותיו הפנסיוניות, לכספים שהוא צבר ולעלויות שהוא משלם עבור הניהול של קופות גמל וכספי פנסיה אחרים.

אתר WOBI מציע לכלל הציבור גישה לכל נתוני החיסכון הפנסיוני, בהתבסס על המסלקה של משרד האוצר. לכאורה, אין כאן חידוש גדול אלא שלא כך הוא.

אתר האינטרנט הפרטי הינו בעל אינטרס ממשי לקדם את המודעות הציבורית בנושא. כתוצאה מהיכולת המשוערת להנבת רווחים (בצורה של עמלות שישלמו משווקי הפנסיה השונים) מציע האתר מידע ללקוחות בחינם. את המידע ניתן לקבל ללא כל התחייבות וללא התניה. מי שירצה בכך יוכל בהחלט ללכת צעד קדימה, ולקבל הצעות אטרקטיביות, במיוחד עבורו.

אליה וקוץ בה

כדי לדעת שבכדי שתוכלו לצפות במידע הפנסיוני שלכם תיאלצו להכניס פרטים אודותיכם, כולל פרטי כרטיס אשראי (זאת כדי לגשת למערכת הסליקה הפנסיונית). למרות שהאתר מאובטח מאוד, עדיין חשוב להבין את ההשלכות בשימוש באתר כזה.

המידע הכל כך רגיש שאתם מכניסים לתוכנות מסוג אלו, כמו שוובי מציעה – מידע בו אתם נותנים את מלוא הביטחון הקשור בעתיד הפיננסי, בכסף שלכם לאדם אחר שיושב מאחורי המקלדת ולא מכיר אתכם ראוי להדלקת נורה אדומה או לפחות לשיקול דעת רציני מצידכם.

חשוב מאוד לפני כל הסכמה בשימוש המידע לעבור על התקנון ולהסכים עם כל סעיף סעיף כי אולי אתם תוותרו על הפרטיות שלכם ומידע על הכסף הרב שצברתם.

לפעמים כאשר אתם יודעים כי צברתם סכומי כסף גדולים בתוכניות פנסיוניות ותוכניות ביטוחיות רבות אולי כדאי להשקיע סכום כסף בחברה אובייקטיבית ללא אינטרס במכירת ביטוחים המומחית באיתור כספים וייעוץ ביטוחי מקיף. יכול להיות שדו”ח אחד מקיף ורציני יוכל לחסוך לכם אלפי שקלים בעתיד.