עלות יועץ פנסיוני

עלות שרותי יועצים פנסיוניים משתנה עפ”י השירותים השונים אותה מספקת חברת הייעוץ פנסיוני והדרושים לפונה לחברה. רמת הייעוץ, הכלים והמומחים העומדים לרשות החברה, היקף החומר המובא לבדיקה ומבנה חוות הדעת הדרושה מביאים ללקוח את התמונה כולה לגבי מצב הפנסיה שלו.

חלק מהחברות מספקות את כל מגוון השירותים וחלקן עוסקות בשירותים מוגבלים. חלקן בעלות רישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני המותנה באי-קבלת עמלות מגופים מוסדיים (חברות ביטוח, פנסיה וגמל) וחלקן אוחזות ברישיון המאפשר להן קבלת עמלות מגופים אלה. חברות אלו, אשר אינן מקבלות שום עמלה משום חברת ביטוח מצליחות לתת את הייעוץ האובייקטיבי הטוב והמשתלם ביותר עבור הלקוח.

לדוגמת רישיון חברת ייעוץ הכולל איסור ניגוד אינטרסים

לחץ לקבלת חוות דעת אובייקטיבית >>

רשימת שירותים ועליות ייעוץ של חברות ויועצים

ייעוץ פנסיוני בדיקת מכלול החיסכון הפנסיוני של הפונה, הכנת חוות-דעת אובייקטיבית הכוללת סקירה של הצרכים, העתודות, שינויים מומלצים למיצוי מלוא הזכויות הפנסיוניות והגדלת החיסכון הפנסיוני בעת הפרישה.לשכירים, עצמאיים ובעלי שליטה שעתידם וכספם חשוב להם ורוצים למנוע הפסדי כספים בגלל קבלת המלצות מוטות אינטרסים ממשווקים וסוכנים של החברות. למידע ועלות ייעוץ פנסיוני בחברות השונות בארץ ובחו”ל

ייעוץ ביטוחי בריאות וביטוחים אישיים

ניתוח צרכים משפחתי בנושאי ביטוח אישי ומשפחתי כולל ביטוחי חיים, סיעוד, בריאות, תאונות אישיות ועוד והכנת חוות – דעת למניעת תשלומים עודפים או כפילויות.

שירות חשוב ביותר למי שמשלם מידי לביטוחים אלה ורוצה למנוע הפסדי כספים מיותרים מצד אחד ולמיגון תקין ודרוש מצד שני ללא ניגוד האינטרסים של סוכני ומוכרני ביטוח. למידע ועלות ייעוץ ביטוחי בריאות וביטוחים אישים  בחברות ייעוץ

ייעוץ פרישה

הסתייעות בעלי מקצוע לקראת מועד הפרישה עשויה למנוע הפסדי כספים וזכויות בהיקפים ניכרים וכן לחסוך תשלומי מיסים לעיתים במאות אלפי שקלים.יועץ פרישה חיצוני אובייקטיבי הפועל במסגרת תאגיד ייעוץ פנסיוני עשוי להיות ההחלטה החשובה ביותר שלכם טרם היציאה לפנסיה. למידע אודות עלויות ליווי וייעוץ פרישה

איתור כספים וזכויות

לציבור הרחב, עפ”י דיווח עדכני משנת 2016  למעלה מעשרה מיליארד שקלים בקופות חברות הביטוח והגופים המוסדיים שאינם ידועים לבעליהם עקב מעבר מקומות עבודה, החלפת כתובת מגורים ועוד סיבות במהלך השנים.

קבלת דוח מסודר ומפורט באמצעות חברות ייעוץ פנסיוני המחוברות למסלקה הפנסיונית ובעלות מערך מחשוב המאפשר ניתוח המידע באופן מקצועי. עשוי להציל לכם רבבות ומאות אלפי שקלים וכן לאפשר ביצוע פעולות הדרושות בדחיפות בכדי למנוע אובדן זכויות אלה. למידע ועלות ייעוץ פנסיוני בחברות השונות בארץ ובחו”ל

ייעוץ פנסיוני – תקציבי פיננסי וליווי מתמשך

ניהול ועדכון המכלול החיסכון הפנסיוני, ניהול הסיכונים ותכנון התנהלות פיננסית רווחית עפ”י צרכי המשפחה המשתנים, תוך התייחסות לשינויים בחוקי המס, זכויות בחוק, אפשרויות והזדמנויות פיננסיות, הגשת חוות-דעת תקופתיות אובייקטיביות עשויה למנוע פעילות הפסדית הנגרמת בעקבות ניגוד האינטרסים בין חברות הביטוח והחיסכון הפנסיוני לבין האינטרס של הלקוח ובעקבות פעולות אימפולסיביות / בלתי מקצועית שלו. למידע אודות מפורום היועצים האובייקטיביים על עלויות שרותי תכנון וליווי פיננסי – פנסיוני מתמשך

חוות-דעת מומחה ייעוץ פנסיוני או יועץ ביטוחי בריאות

לעיתים איננו יודעים את זכויותינו בתכניות פנסיה או בביטוחים שונים שרנו משלמים בגינם במשך שנים רבות.אם במקרה סיום עבודה ומעבר למקום עבודה חדש, במקרה אובדן כושר עבודה או במקרה של תביעת ביטוח.

חוסר ידע זה עשוי להיות מנוצל ע”י הגופים בהם אנו מבוטחים והתנהלות לא נכונה עשויה לגרום לנו הפסדים ניכרים ושלילת זכויות.חוות-דעת מוחה אובייקטיבית טרם תביעת ביטוח או תביעה משפטית עשויה לחסוך כספים רבים ועגמת נפש וכן לאפשר ניהול החלטות או תביעה בצורה מקצועית (לעיתים תוך הסתייעות גם במשפטנים מקצועיים בתחום זה). לקבלת מידע אודות תהליך ועליות חוות-דעת מומחי ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוחי

ייעוץ פנסיוני ביטוחי או שיווק מוטה

ההבדל בין סוכנות ביטוח לחברת ייעוץ אובייקטיבית  לאורך השנים אנו נעזרים בסוכן ביטוח או סוכנות הסדר לרכישת ביטוחים שונים או הפרשות לחסכון פנסיוני. לעיטים איננו נותנים דעתנו לניגוד האינטרסים הקיים בין נציגי החברות ושלוחיהן לביננו.

מזה למעלה מ12 שנה קיימת בחוק הפרדה מוחלטת בין עולם השיווק ולבין עולם הייעוץ שאמור להיות אובייקטיבי, האמנם? למידע מצולם אודות זכויותיכם וההבדל בין סוכנות ביטוח לחברות ייעוץ פנסיוני

יועץ פנסיוני אובייקטיבי ובלתי תלוי יכול לחסוך לכם
מאות אלפי שקלים ולהציל את הפנסיה שלכם!

אנחנו אולי לא יכולים לחזות את העתיד אבל אנחנו יכולים לתכנן אותו
כך שהכסף שאנחנו חוסכים היום, יאפשר לנו לחיות טוב בגיל הפרישה
ואולי אפילו נוכל לעזור לילדים שלנו.
יועץ פנסיוני שאינו קשור לאף אחד מהגופים המוסדיים,
יועץ מקצועי ובלתי תלוי, הוא לעיתים המפתח שלך לחיי רווחה שקטים ומוגנים.
כמו שחשוב לחסוך בהוצאות, חשוב גם לבדוק האם אנחנו לא מוציאים סתם כסף.
לפעמים החיסכון מגיע מבדיקה של תשלומים כפולים או מיותרים.
יעוץ פנסיוני טוב יכול להקטין לך את ההוצאות היום
ולהגדיל לכם את ההכנסות בגיל פרישה.
העלות שלו תמיד תהיה הרבה פחות ממה שתרוויחו.

לחצו כאן להערכת תועלות מקדימה כדי שתדעו מה הרווח הצפוי לכם!

____

יעלות יועץ פנסיונישנם שכירים רבים כמו גם עצמאים לא מעטים שלא טורחים לקבוע פגישת ייעוץ עם יועץ פנסיוני מהסיבה הפשוטה שהם מאמינים כי מדובר על בזבוז כסף. כל אותם אנשים חושבים ומאמינים באמת ובתמים כי מדובר על הוצאה מיותרת ושהמעביד שלהם או שהם עצמם כבר יצליחו להבין את הדקויות השונות שבתכנית הפנסיה שלהם ולעשות את הבחירות הנכונות בכוחות עצמם.

חלק לא מבוטל מכל אותם אנשים סומך בעיניים עצומות על היועצים הפיננסים אליהם הופנו על ידי המעסיקים שלהם שמן הסתם פועלים מתוך אינטרסים ברורים לחסוך לעסק כמה שיותר כסף ובקיצור ולעניין – אפילו מבלי לברר מה היא עלות השכר של יועץ פיננסי ובמה הוא יכול לעזור להם, עובדים רבים לא טורחים לפנות אליו ובסופו של דבר משלמים על כך ביוקר.

דוגמא אחת שווה אלף הסברים

לפני שנשווה בין עלות שכרם של יועצים פנסיונים שונים, חשוב להתעכב על החיסכון הגדול שיועץ פנסיוני יכול לייצר. ובכן, מעבר לכך שמדובר על חיסכון של מאות שקלים מדי חודש, בואו למשל נזכיר את המקרה של חגית חוגי (שם בדוי) מהרצליה, שקיבלה מהמעביד שלה המחאה על סך מאה אלף ₪ כדמי פיטורים. את ההמחאה הכניסה לחשבון העובר ושב שלה ובעקבות כך נאלצה לשלם מס בגובה של עשרים וארבעה אלף ₪.

למזלה של חגית, היא החליטה לגשת ליועץ פנסיוני שייעץ לה להפקיד את הסכום במלואו בקופת גמל על מנת שכך תגדיל את הקצבה שתשולם לה בצאתה לגמלאות. לפי פקודת מס הכנסה במקרה כזה לא חל על הכסף מס כלל וכך, בפגישת ייעוץ אחת הצליחה לחסוך חגית עשרים וארבעה אלף ₪.

דוגמה נוספת

דוגמה נוספת לכסף שיכול לייצר עבור העובדים יועץ פנסיוני היא הדוגמא של גדי רונן (שם בדוי) מחיפה. לגדי היו זוג פוליסות ביטוח מנהלים כשאחת מהן הייתה עם מקדם הקצבה הישן והשנייה עם מקדם הקצבה החדש. היועץ הפנסיוני של גדי הנחה אותו לשנות את ההחלטה שלו ולהתחיל להעביר את המשכורת שלו אך ורק לפוליסה הישנה וכך הצליח לחסוך לו לא פחות מאלף וחמש מאות שקלים מדי חודש.

עלות של יועץ פרטי

יועץ פנסיוני פרטי דורש שכר עבור עבודתו בהתאם למורכבות ולאופי הייעוץ. לרוב מדובר על מספר פגישות בהן היועץ עובר על פרטי המקרה, בוחן אותו מלפנים ומאחור ובסופו של התהליך מייעץ ללקוח שלו תוך הענקת נימוקים לבחירת האפיק המומלץ בכתב.

עם זאת, ישנם כאלו שבוחרים לעבוד מול יועץ פנסיוני באופן שוטף ולשלם לו תמורת השירות סכום צנוע יחסית מדי חודש. ישנם משרדים שמשך העבודה שלהם מול כל לקוח יכול להימשך מספר שנים ואז גם כן לרוב התשלום יתבצע באופן חודשי.

השכר של היועץ מתנה בהתאם למורכבות התיק, בהתאם להכנסתו של העובד, בהתאם לוותק ולמוניטין שצבר המשרד במהלך שנות עבודתו ועוד.

עלות של סוכנים פנסיונים

מנהלי הסדרים וסוכני ביטוח לרוב עובדים במתכונת של אחוזים מהצבירה ומההפקדות והדבר נכון גם לגבי תאגידים פנסיוניים ובנקים. עם זאת, יש להבין כי משווקים וסוכנים פנסיוניים אינם נטולי פניות. רק פנייה ליועץ פנסיוני פרטי שלא עובד עבור שום גוף פנסיוני ושלא מקבל עמלה תמורת מכירה יכול להעניק את הייעוץ הטוב ביותר.

האם זה משתלם?

לרוב כשמדובר על לקוח צעיר בשנות השלושים בחייו, השכר של היועץ הפרטי יכול להסתכם בסכום צנוע יחסית, אבל מאחר ולפני הלקוח עוד שלושים שנות עבודה, הרי שבעצם הייעוץ הראשוני ייתכן מאוד שהיועץ בסופו של דבר יכול לחסוך לעובד עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. הדבר נכון גם עבור עובדים וותיקים בדגש על עובדים שהחליפו מספר עבודות ושברשותם מספר אפיקים פנסיוניים שחלקם כבר אינם רלוונטיים ולחלקם אינם מודעים כלל.

לסיכום

פגישת ייעוץ ראשונית עם יועץ פנסיוני היא צעד מומלץ עבור כל העובדים במשק ללא יוצא מן הכלל. במקרים רבים רק במהלך הפגישה הראשונה ניתן להבין לעומק את המשמעות של ייעוץ מקצועי בתחום קריטי ומשמעותי לעתיד זה. רבים מאלו שפנו ליועץ פנסיוני בשלב מאוחר התחרטו בסופו של דבר רק על דבר אחד – שלא טרחו לעשות זאת עוד קודם.