נאור פתרונות אשראי

צרו איתנו קשר
תוכן עניינים

כולנו מוצאים עצמנו בכל מיני מחויבויות, כך שאם גם אתם חשים במחנק כלכלי הגיע הזמן לפעול בצורה הנכונה.רבים מודעים לכך שהבנקים אינם ששים לתת הלוואות וכן, חוק אשראי הוגן כבר יושם בשנת 1993, מה שכבר אז עורר מהפך אשר גרם לאנשים רבים לפנות לגופים חוץ בנקאיים. אחת החברות החוץ בנקאיות הבולטות בשוק היא חברת נאור פתרונות אשראי, כאשר היא מבין החברות הבודדות שאפילו מציעה את כל סוגי ההלוואות הכוללות גם הלוואה לנכס או במילים אחרות משכנתא. בגלל התקופה האחרונה, המאופיינת בהמון קשיים כלכליים, דווקא חברת אשראי חוץ בנקאי זו, זורקת את הכפפה ללווים, אשר מעוניינים להגיע לנכס משלהם.

הלוואה חוץ בנקאית גם למשכנתא

הבנקים לא מאשרים לכולם הלוואת משכנתא, כך שלקוח שיש לו בעיות בחשבון, ייתקל בסירוב להלוואת משכנתא מהבנק. רבים פונים לקבלת הלוואת משכנתא חוץ בנקאית גלל סיבה זו. המסקנה היא  כי הלוואה לרכישת דירה יש למצוא דווקא בערוץ זה של מימון חוץ בנקאי. הסיבה היא שהאופציות שקיימות בחברות מימון חוץ בנקאיות, אינן קיימות בבנקים. פתרון זה הוא יעיל וחיוני למשפחות רבות אשר מעוניינות להגיע לדירה משלהן. בגלל שמדובר בסכומים גבוהים, יש לבדוק היטב את גובה הריביות והתקופה של החזר הלוואת המשכנתא. מומלץ אף להתייעץ עם יועץ משכנתאות בלתי תלוי, אשר יוכל  לתת לכם תמונה ברורה לגבי הכדאיות, מה הריביות שמציעות חברות אלה ועוד.

הלוואות חוץ בנקאיות מחברות אמינות

ישנן חברות רבות היום, אשר מציעות מימון חוץ בנקאי המפוקחות ע"י בנק ישראל, כך שהכול חוקי, ואין חשש כי מדובר חלילה בשוק האפור מה שהיה נהוג לחשוב לפני שנים רבות. זוהי האופציה המומלצת ביותר, ללווים הזקוקים בדחיפות להלוואה, אך סורבו ע"י הבנקים, או ללווים שאינם מעוניינים כי ההלוואה תיראה באובליגו הבנקאי שלהם. מדובר על יתרונות רבים שאנשים רבים כבר מכירים ,ולכן הם פונים לחברות וותיקות שכבר מלוות שנים ללקוחותיהן כספים למטרות שונות ומגוונות. יש להשוות בין החברות המימון החוץ בנקאיות ולבחור בחברה שעשויה להתאים לצרכיכם.

אישור מהיר בהלוואה חוץ בנקאית

בגלל שקמו חברות מימון ופתרונות אשראי חוץ בנקאיים, חברות אלה, נהנות מרגולציה ואוטונומיה ניהולית, מה שמאפשר לאשר באופן מהיר, בקשות להלוואות משכנתא והלוואות עסקיות. רבים פונים לחברות מימון חוץ בנקאיות, היות וזה עשוי לערוך זמן רב, יש להגיע לפגישות, למלא המון בקשות וטפסים וכן, ככל שהלוואה תהיה בסכום גבוה יותר, כך הזמן שתמתינו יהיה ארוך יותר. את כל הבעיות הללו, ניתן לפתור, באמצעות פניה לחברה חוץ בנקאית, כאשר ההלוואה תאושר מהר וכן, התנאים יהיו משתלמים והתנאים יהיו טובים ,מה שמקל המון על הציבור המגוון של הלווים. תוכלו תמיד לשוחח עם נציג מחברת מימון חוץ בנקאית, לקבל פרטים ולהקל על המצב הכלכלי שלכם, באמצעות הלוואה מהירה ומשתלמת.

הלוואה

הלוואה