ייעוץ פנסיוני פרטי

צרו איתנו קשר
תוכן עניינים

ייעוץ פנסיוני פרטילא מצליחים לעקוב אחרי קרן הפנסיה שלכם? ייעוץ פנסיוני פרטי הוא התשובה עבורכם. לא מעט אנשים כלל לא מודעים לשינויים הרבים בענף הפנסיה בשנים האחרונות, מה שגורם להם לוותר על תנאים טובים יותר מאלה שהם בחרו לפני מספר שנים. אז אם גם אתם לא עוקבים אחרי כל השינויים התדירים בענף הפנסיה ואתם רוצים ליהנות מכלל ההטבות והמסלולים והאטרקטיביים ביותר לחיסכון, חשוב שתכירו את שירותי ייעוץ פנסיוני פרטי שיבטיחו לכם התאמה אישית של קרן הפנסיה לגילכם ולמצבכם הכלכלי. חשוב להדגיש כי כל שינוי הכי קטן בתנאי הניהול או במסלולים החיסכון השונים יכול לבוא לידי ביטוי בעשרות ואף מאות אלפי שקלים במרוצת השנים עד גיל הפרישה. שירותי ייעוץ פנסיוני פרטי מבטיחים לכלל הבוחרים שירות מיטבי של התאמת המסלולים הטובים ביותר לכל צורכי הלקוח.

 

השינויים הגדולים בענף הפנסיה – מבחר מסלולים בתנאים משתנים!

בעשור האחרון חלו לא מעט שינויים משמעותיים בכל ענף הפנסיות בישראל. בין השינויים המשמעותיים ביותר ניתן למנות שינויים בתעריפי העמלות וכמובן אפשרויות נרחבות של מסלולי השקעה שונים. עובדים רבים המשק כלל לא מודעים לשינויים הללו, מה שגורם להם להישאר עם התנאים והמסלולים הישנים שבחרו לפני שנים ארוכות. יועץ פנסיוני מקצועי מכיר היטב את כל האפשרויות על בוריין, כך שהוא ידע להתאים עבורכם את המסלול הטוב והמתאים ביותר עבור הצרכים שלכם. מעבר להיכרות טכנית עם כלל מסלולי החיסכון הקיימים, יועץ פנסיוני יודע לקרוא היטב את מצבכם הכלכלי ולסייע לכם לחסוך יותר לקראת הפרישה. סדר וארגון של איש מקצוע מנוסה ומיומן בתחום החיסכון הפנסיוני יכול להבטיח עבורכם חיסכון נוסף של עוד כמה עשרות אלפי שקלים לגיל הפרישה.

סוכן או יועץ? כל מה שחשוב שתכירו על ההבדלים הגדולים

אז לפני שאתם ממהרים להזמין סוכן פנסיוני לדירתכם, חשוב שתכירו בכל ההבדלים בין סוכן פנסיוני לבין יועץ פנסיוני. לא מעט אנשים לא מכירים בהבדלים הללו ובוחרים בשירותיו של סוכן מקצועי ללא היכרות עם החסרונות בהשוואה לשירותי ייעוץ פנסיוני פרטי. בשורות הבאות נגע בכל ההבדלים שאתם חייבים להביא בחשבון לפני שתבחרו בין יועץ פנסיוני לבין סוכן פנסיוני.

 

ההבדלים המשמעותיים ביותר בין יועץ פנסיוני לבין סוכן פנסיוני הם:

  • אובייקטיביות

ההבדל הראשון והמשמעותי ביותר הוא אובייקטיביות אנשי המקצוע. סוכן ביטוח פנסיוני עובד תחת אחת מחברת הביטוח המציעות ביטוח פנסיוני בישראל. עבודתו כשכיר בחברת ביטוח מחייבת אותו להציג עבור כל לקוחותיו מסלולים ותנאים המוענקים בחברת הביטוח בה הוא עובד בלבד. אך מה עם כל שאר החברות השונות שאולי מציעות תנאים והמסלולים טובים יותר? אליהם הלקוח לא ייחשף במהלך פגישה עם סוכן. במילים אחרות, סוכן ביטוח פנסיוני אינו אובייקטיבי וכל המלצותיו הן למסלולים ולתנאים שונים בחברה בה הוא עובד בלבד. לעומת זאת, שירותי ייעוץ פנסיוני פרטי ניתנים על ידי איש מקצוע עצמאי שאינו עובד תחת חברת ביטוח ואינו מחויב כלל. יועץ פנסיוני מקצועי יציע לכל לקוחותיו את התנאים והמסלולים והאטרקטיביים ביותר מבין כל חברות הביטוח הפועלות בישראל, ללא מגבלה. במילים אחרות, יועץ פנסיוני מציע שירות אובייקטיבי ומבטיח ללקוחותיו את המסלולים והתנאים הטובים ביותר מבין כל חברות הביטוח הפועלות בישראל.

 

  • עלות

סוכן הביטוח שעובד כשכיר באחת מחברות הביטוח בישראל מגיע ללקוחותיו ללא תשלום כלל. רוצים שירות מקצועי של סוכן ביטוח? לא תידרשו לשלם על כך אגורה שחוקה. הסוכן מרוויח עמלות מהצטרפות של כל לקוח, כך שהחברה משלמת לו עבור כל שירותיו. במילים אחרות, סוכן הביטוח שבחרתם משתכר מהצטרפותכם למסלולים ולתנאים החדשים שהוא יציע לכם – מה שהופך את המלצותיו לכאלה שלעיתים כדאי לקחת בערבון מוגבל. לעומת זאת, יועץ פנסיוני מקצועי עובד כעצמאי במטרה להבטיח לכל לקוחותיו את השירות האובייקטיבי ביותר. לכן, תידרשו לשלם עבור שירותי ייעוץ פנסיוני פרטי. בשורות הבאות נגע בכמה טיפים מעשיים שיעזרו לכם לבחור נכון את היועץ המקצועי ביותר שדורש את המחיר האטרקטיבי ביותר.

 

  • הכשרה

מעבר להבדלים המשמעותיים שצוינו מעלה, חשוב לדעת שיש פער משמעותי נוסף בהליך ההכשרה של יועץ פנסיוני וסוכן פנסיוני. כפי שציינו, סוכן פנסיוני הוא עובד שכיר באחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל. סוכן זה עובר את הכשרתו בחברת הביטוח, כך שהוא מכיר את כל מסלוליה ותנאיה על בוריים. הליך הכשרה זה אינו ארוך או מקצועי במיוחד, כך שמעבר לכך שידיעותיו מוגבלות לחברת הביטוח בה הוא עובד בלבד, הוא גם אינו עובר הכשרה ארוכה ומקצועית. לעומתו, יועץ פנסיוני עובר הליך הכשרה ארוך במיוחד. במהלך הכשרתו הוא לומד להכיר את כל התנאים והמסלולים הקיימים בכל חברות הביטוח בישראל ללא יוצא מן הכלל. מעבר לכך, יועץ פנסיוני מקצועי לומד להתאים את המסלולים המיטביים עבור הלקוח תוך התחשבות בגילו ובצרכיו הכלכליים. לאחר תום הליך הכשרה ארוך, היועץ נדרש לעבור מבחן שיוכיח את ידיעותיו. לאחר מעבר המבחן הוא מקבל תעודת ייעוץ המתירה לו על פי חוק להציע את שירותיו לכל דורש.

 

בחירה נכונה ביועץ מקצועי תבטיח לכם שירות אובייקטיבי ומיטבי!

כלל ההבדלים הללו גורמים לרבים כיום לוותר על השירות החינמי של סוכן ביטוח לטובת שירותי ייעוץ פנסיוני פרטי. ייעוץ פנסיוני פרטי יבטיח לכם התאמה אישית של המסלולים והתנאים הטובים ביותר לגילכם ולמצבכם הכלכלי. יועץ מנוסה מכיר היטב את כל חברות הביטוח על כלל התנאים והמסלולים שהן מציעות. מעבר לכך, במהלך הכשרתו הוא לומד להכיר לעומק נתונים כלכליים וטיפים מקצועיים להתנהלות נכונה לאורך שנים – מה שכמובן יכול להטיב עם כלל לקוחותיו. תכנית ארוכת שנים של יועץ מקצועי יכולה לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים יותר למעמד הפרישה.

 

כך תבחרו נכון יועץ מקצועי – מספר טיפים מעשיים

אז לפני שאתם ממהרים לבחור שירותי ייעוץ פנסיוני פרטי מכל יועץ המציע את שירותיו, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון יועץ פנסיוני מקצועי ומנוסה.

הגיעו לכמה שיותר יועצים בקרבת מקום המגורים שלכם

בשלב הראשון חשוב להגיע לכמה שיותר יועצים מקצועיים המציעים את שירותם באזור המגורים שלכם. בעזרת בדיקה מהירה ברשת תוכלו להגיע לכמות גדולה של יועצים שישמחו לסייע לכם. ערכו רשימה מסודרת הכוללת את שמות כל היועצים הפעילים באזור המגורים שלכם. רשימה זו נועדה כדי לאפשר לכם לערוך השוואה מסודרת בין כלל היועצים לבחירה מדויקת של היועץ הטוב ביותר.

 

קראו כמה שיותר חוות דעת, ערכו סינון ובחרו את היועץ הטוב מכולם

בשלב השני, חשוב להתחיל הסינון כלל היועצים הפחות מקצועיים. איך תדעו לסנן את כל היועצים ברשימה שלכם? גם שלב זה נעשה בעזרת בדיקה מהירה ברשת, כזו שלא תצריך מכן יותר ממספר דקות בודדות בלבד. כל שאתם צריכים לעשות זה לקרוא כל פיסת מידע ברשת אודות כל היועצים ברשימה שלכם. הורידו מהרשימה את כל היועצים שהצלחתם לקרוא הכי פחות מידע אודות שירותם והשאירו את היועצים המקצועיים והמנוסים ביותר שפועלים במשך שנים ארוכות בתחום ויש להם חוות דעת חיוביות מלקוחות עבר. כל שנותר לכם זה ליצור קשר עם כל היועצים המומלצים ביותר ברשימה שלכם, לוודא שהם מחזיקים בתעודה הנדרשת ולבדוק את עלות השירות שהם מציעים.

קראו עוד: עלות יועץ פנסיוני