קרנות הפנסיה החדשות – הראל גלעד פנסיה

צרו איתנו קשר
תוכן עניינים

הראל גלעד פנסיההראל גלעד פנסיה הינה בין קרנות הפנסיה החדשות המותאמות אישית והבטוחות ביותר להשקעה. תודות למודעות גבוהה לחשיבותו של שירות איכותי ומותאם אישי, הראל גלעד פנסיה זוכה להעניק ללקוחותיה שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

קרנות הפנסיה החדשות הפעילות החל משנת 1995 כוללות מרכיבי בטחון גבוהים יותר ומרכיבי סיכון מוגבלים. באמצעות ניהול חכם של קרנות הפנסיה החדשות יכול המשקיע ליהנות מתשואה גבוהה למשך שנים רבות. קרן פנסיה בימינו הינה הכרחית לשמירה על בטחון מקסימלי גם לאחר פרישה מהעבודה ולכן – בחירה חכמה של קרן הפנסיה הינה בעלת השפעה עצומה על אורח החיים של המבוטח.

הכנסה קבועה, שקט נפשי ואיכות חיים – אלו הם רק חלק מן היתרונות מהם נהנים מבוטחי הפנסיה לאחר הפרישה משוק העבודה.

מהי קרן פנסיה?

קרן פנסיה הינה למעשה שילוב של ביטוח ותכנית חסכון המקבלות עידוד מהממשלה. ברוב המקרים, משולמת קרן הפנסיה על ידי המעסיק ובחלק מהמקרים תשלומי הפנסיה מתחלקים בין העובד למעסיק. קרן פנסיה כללית מאפשרת למנהליה להשקיע את הכסף שבקרן בשוק החופשי, כאשר ההשקעות מבוצעות בהתאם לתנאים שנקבעו מראש. הפנסיה הינה פנסיית יסוד בלבד ולא כוללת פנסיית נכות ושארי מבוטח. קרן הפנסיה הכללית מיועדת ברוב המקרים לבעלי הכנסות גבוהות.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים קרן פנסיה?

חברות רבות המציעות קרנות פנסיה שונות אינן אלא קובעות תעריפים מסוימים אותן הן מעמידות לרשות הלקוח. הראל גלעד מציעה ללקוחותיה קרנות פנסיה בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח ועבודה תחת שקיפות מלאה. בבחירת חברת קרן פנסיה חשוב לשים לב כי מדובר באנשי צוות בעלי ניסיון, המכירים את התחום זה שנים רבות ומכלכלים את צעדיהם בחכמה. מאחר וקרן פנסיה מנוהלת על ידי המשקיעים בה, על הלקוח חלה חובה לבחירה חכמה של החברה.

קרן הראל גלעד

קרן הראל גלעד הינה פנסיה מקיפה חדשה המעניקה כיסויים לפנסיית זקנה, פנסיית נכות ופנסיית שארים. קהל היעד של הפנסיה הוא שכירים ועצמאיים ומשקיעה חלק מהכספים באגרות חוב המונפקות על ידי המדינה. החברה המנהלת את קרן הפנסיה נקראת "הראל ניהול קרנות פנסיה בע"מ" ונמצאת בבעלות מלאה של הראל השקעות בביטוח. החברה נמצאת תחת שליטתה של משפחת המבורגר הידועה בניסיונה הרב בניהול כספים.

מאפייני הקרן העיקריים

קבוצת הראל הינה בעלת ניסיון רב שנים בתחומי הפנסיה השונים. פעילות הקבוצה מבוססת זה שנים רבות על עקרונות של אמינות, יושרה והגינות כלפי הלקוח. שמה של החברה הולך לפניה כבר שנים רבות בזכות תפיסה זו, אשר הפכה אותה לבין קרנות הפנסיה המבוקשות והפופולאריות ביותר.

יתרונות הקרן העומדים לרשות המבוטחים כוללים תשואות גבוהות לאורך זמן רב, יציבות ביטוחית בהשקעה ויציבות פיננסית בתשואות, רמת שירות אישית וגבוהה, תנאי תכנית אישיים ברמה גבוהה והתאמה מקסימלית לצרכי הלקוח. סך הנכסים המוחזקים בקרן עומדים על 23,990,181. בשנים האחרונות מתאפיינת הקרן בצמיחה מתמדת ועוברים אליה מבוטחים יותר מאשר לכל קרן אחרת.

אמינות בשירות

השם האמין של הראל גלעד נוצר תודות לסטנדרטים גבוהים מאד של עבודה ושקיפות מקסימלית. ממקום משכנם ברחוב אבא הלל 3 ברמת גן מעניקים עובדי החברה שירות אישי במגוון כלים מותאמים לצרכי לקוח. בטלפון או באתר, בסניף ובכל אמצעי התקשרות אחר מציעה הראל גלעד תנאים חדשניים ביותר של ביטוח פנסיוני ברמות מקצועיות. באתר האינטרנט ניתן לקבל מידע מקיף אודות קרן הפנסיה של הראל גלעד וכן שירותים אחרים המותאמים אישית לצרכי הלקוח המשתנים.