קרנות פנסיה חדשות – הלמן אדובי

צרו איתנו קשר
תוכן עניינים

הלמן אדוביקרן פנסיה הינה אפיק פנסיוני מקובל בישראל, המשמש את החוסך עם הגיעו לגיל הפרישה מעבודה. נכון להיום קרנות הפנסיה השונות מהוות שילוב של ביטוח מחד ותכנית חסכון מאידך. חבילות ביטוחיות אלו מקבלות עידוד מטעם הממשלה על ידי חלוקת נטל קרן הפנסיה בין העובד למעביד. ניהול הסיכונים הביטוחיים גם הם חלים על המבוטח ולכן עליו לנהל בחוכמה את ההשקעות. יתרונה של קרן הפנסיה הינו בעלויות הנמוכות שלה, המתאפשרות תודות לנשיאת הסיכון הביטוחי על ידי המבוטח עצמו.

מהי קרן פנסיה חדשה?

בעוד שקרן פנסיה ותיקה פעילה מלפני שנת 1995, כל קרנות הפנסיה שהופעלו לאחר שנה זו נכללות בקטגוריית קרנות הפנסיה החדשות. שנת 1995 הייתה שנת תפנית בכל הנוגע לקרנות הפנסיה בשל המשבר שחל אז בניהול הקרנות. הקרנות החדשות מתאפיינות ברכיבי בטיחות גבוהים יותר ואחוזי סיכון מוגבלים. בקרן פנסיה חדשה ישנן הגדרות בסיסיות המחייבות את הקרן. לדוגמה: לפחות 30% המושקעים באגרות חוב בעלות תשואה שנתית גבוהה. תנאים אלו שומרים על בטחונות של המבוטח.

מיהי קרן פנסיה הלמן אלדובי?

הלמן אלדובי הינה קרן פנסיה חדשה מטעם חברת הלמן אלדובי. החברה פועלת החל משנת 1995 ומנהלת קופות גמל וקרנות פנסיה ללקוחות מרחבי הארץ כולה. כיום, מנהלת החברה קרנות פנסיה ונכסים בהיקף של 11 מיליארד ₪ בהשקעה של 350,000 חשבונות פרטיים ועסקיים. החברה הינה בעלת ניסיון רב שנים בתחום הביטוח ועובדת בשקיפות מלאה מול הלקוחות.

מה מציעה החברה ללקוחותיה?

הלמן אלדובי מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי חסכון פנסיוני לטווחי זמן שונים: קצר, בינוני או ארוך. מוצרי החסכון הפנסיוניים של הלמן אלדובי מותאמים באופן אישי ללקוחות בהתאם לצרכים הייחודיים של כל סקטור. בחברה תמצאו קרנות השתלמות לשכירים ולעצמאיים לטווח הבינוני והארוך, קרנות פנסיה המותאמות אישית על פי גיל, קופות גמל במגוון מסלולים שונים לקהל הרחב ועוד.

אופי השירות

השירותים המוצעים על ידי הלמן אלדובי מבוססים על אמנת שירות מחויבת למצוינות. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון כלים מתקדמים המאפשרים ניהול חכם ומתקדם של קרנות הפנסיה שלכם. צוות מיומן ואדיב עומד לרשות הלקוח למתן מענה על כל שאלה או צורך. מערכת אינטרנט ממוחשבת פותחת בפני הלקוח את הדלת לעדכונים מתמידים מכל מקום ובכל שעה שהלקוח מבקש. החברה מעמידה לרשות הלקוחות מוקדי שירות המאוישים על ידי יועצים מקצועיים המעניקים שירות מהיר.

למי מיועדת הקרן?

קרן הפנסיה מיועדת למגוון רחב של סקטורים. ביניהם עובדי מדינה, אנשי כוחות הביטחון, המגזר הציבורי ואזרחים מן השורה. בחברה תוכלו למצוא קרנות פנסיה מותאמות אישית לשכירים ולעצמאיים ממגוון התחומים השונים במשק. הלמן אלדובי מתמחה במתן פתרונות אישיים לסקטורים השונים בחברה על פי צרכיו הייחודיים של כל לקוח.

סוגי פנסיה שונים

קרן הפנסיה מעניקה כיסוי לשלושה סיכוני ביטוח: התארכות החיים, נכות וביטוח שארים. אלו מגמדים אמת רמת הסיכון אליה נחשף הלקוח. הלמן אלדובי הינה הקרן הראשונה אשר אימצה את מודל ההשקעה המשלב כמה מסלולים ויוצר תמהיל השקעות מותאם אישית. מבנה ההשקעות המותאם מבטיח תקופה ארוכה של חסכון משתלם.

הקרן הוקמה בשנת 2004 ומיועדת בעיקרה לשכירים ולעצמאיים. סך הנכסים בקרן עומד על 262,823 ובוסס על המודל הגילאי. החברה יושבת ברמת גן ומציעה שירות לסקטורים השונים. באתר האינטרנט של החברה תוכלו למצוא מידע מקיף אודות מסלולי ההשקעה השונים ואפשרויות השירות המשונות המוצעות ללקוחות החברה בכל עת.

הלמן אדובי