ביטוח סיעודי לכל החיים – בניגוד למקובל לחשוב, לא מדובר בביטוח למבוגרים בלבד!

צרו איתנו קשר

חושבים לעשות ביטוח סיעודי פרטי? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר אודות ביטוח סיעודי לכל החיים. אנשים רבים כיום כלל לא מכירים בהבדלים הרבים שבין הביטוח הסיעודי האחיד בקופות החולים לבין ביטוח סיעודי פרטי, ולכן, לפני שאתם מחליטים אם לעשות ביטוח סיעודי פרטי או לא, חשוב שתכירו מקרוב את כלל היתרונות של הביטוח הפרטי. רגע לפני שנגע בכל ההבדלים בין ביטוח סיעודי אחיד לבין ביטוח סיעודי פרטי, חשוב להדגיש מספר דגשים חשובים. ראשית, ביטוח סיעודי פרטי בא כתוספת ולא כתחליף לביטוח סיעודי אחיד של קופות החולים ולכלל התנאים שכל אזרח זכאי להם מביטוח לאומי. שנית, בשנים האחרונות חלים שינויים רבים בכל תחום הביטוחים הסיעודיים של חברות הביטוח הפרטיות. רכשתם ביטוח סיעודי פרטי לפני מספר שנים? התנאים שלכם לא השתנו כלל. כל השינויים תקפים למבוטחים חדשים בלבד.

כל מה שאתם חייבים להכיר על היתרונות של ביטוח סיעודי פרטיביטוח סיעודי לכל החיים שנעשה עם חברה פרטית מאפשר לכם להתאים את כל תנאי הביטוח לצרכים האישיים שלכם.

חושבים על ביטוח סיעודי פרטי? חשוב לדעת שאנשים רבים כיום בוחרים שלא להסתפק בביטוח האחיד של קופות החולים ובכלל התנאים מהביטוח הלאומי. במרבית המקרים הכיסויים הללו אינם מספיקים בכדי להעניק ללקוח את כל צרכיו, אלא מספקים את המינימום הנדרש להתקיימות בסיסית. חוששים להגיע למצב סיעודי וליפול נטל על הסובבים אתכם? הפיתרון הטוב ביותר עבורכם הוא ביטוח סיעודי פרטי שניתן לעשות אצל חברות הביטוח השונות. ביטוח סיעודי לכל החיים שנעשה עם חברה פרטית מאפשר לכם להתאים את כל תנאי הביטוח לצרכים האישיים שלכם. אנשים רבים כיום בוחרים ביטוח סיעודי פרטי מותאם לבעיות הרפואיות שלהם, כך שהם לא נדרשים לשלם מחיר גבוה עבור כיסויים רבים שאין להם צורך בהם.

צעירים הבוחרים בביטוח סיעודי לכל החיים משלמים הרבה פחות מידי חודש!

נקודה נוספת שחשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים – ביטוח סיעודי לכל החיים אינו קשור כלל לגיל המבוטח. בניגוד למקובל לחשוב, ביטוח סיעודי לכל החיים מתאים לכל אדם בכל גיל. אדם סיעודי הוא אינו בהכרח אדם מבוגר. ישנם צעירים רבים שמגיעים למצב סיעודי בגין מחלות, תאונות ועוד. אז גם אם אתם צעירים ובריאים, ייתכן שביטוח סיעודי לכל החיים יוכל להתאים לכם. מבוטחים שבוחרים ביטוח סיעודי לכל החיים בגילאים צעירים נהנים מתשלום נמוך, שכן הסיכוי שהם ידרשו את הכיסוי המגיע להם נמוך בהרבה ממבוטחים מבוגרים או חולים. חברות ביטוח רבות מאפשרות למבוטחים צעירים ליהנות מרצץ ביטוחי בתשלום ללא שינוי. במילים אחרות, צעירים שרוכשים ביטוח סיעודי לכל החיים בעודם צעירים משלמים מחיר נמוך, וימשיכו לשלם אותו מחיר גם לאחר התגברותם. אז אם עד היום הייתם בטוחים שביטוח סיעודי לכל החיים שייך למבוגרים בלבד, דעו שישנם צעירים רבים שבוחרים לבטח את עצמם.

הגדרת האדם הסיעודיבניגוד למקובל לחשוב, ביטוח סיעודי לכל החיים מתאים לכל אדם בכל גיל. אדם סיעודי הוא אינו בהכרח אדם מבוגר.

מתי אדם מוגדר סיעודי? הגדרת האדם הסיעודי מחייבת התייחסות. חשוב להבין שחברות הביטוח הפרטיות שואפות להימנע מתשלום למבוטחיה. לכן, כל עוד המבוטח לא נכנס תחת ההגדרה של אדם סיעודי, הוא לא יהיה זכאי לתשלום מחברת הביטוח. ישנן חברות ביטוח שאינן מספיק אמינות המתפלפלות בהגדרות במטרה להימנע מתשלום עבור לקוחותיהן. אנשים רבים שבוחרים באופן שרירותי ביטוח סיעודי לכל החיים מחברות ביטוח מפוקפקות יכולים למצוא את עצמם מתמודדים מול חברת הביטוח בבית המשפט. ישנם מקרים רבים בהם חברת הביטוח ניסתה להתנער מהתשלום המגיע למבוטח, מה שגרר הליך משפטי שנגמר לאחר שנים ארוכות של מאמץ ועוגמת נפש. לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור את חברת הביטוח שלכם עבור ביטוח סיעודי לכל החיים, חשוב שתכירו את כלל האפשרויות ותערכו סקירה ממוקדת אודות החברות האיכותיות, האמינות והמומלצות ביותר.

לפני שנגע בשני טיפים פשוטים שיעזרו לכם לבחור נכון חברת ביטוח אמינה, איכותית ומומלצת שתעניק את כל המגיע לכם ללא בעיה, חשוב שתכירו את ההגדרה הרפואית לאדם סיעודי. אדם סיעודי הוא אדם העונה על הקריטריונים הבאים:

 • אדם שאינו מסוגל לבצע באופן עצמאי שתי פעולות בסיסיות ויומיומיות מתוך ששת הפעולות הבאות:
  • לקום ולשכב.
  • להתלבש ולהתפשט.
  • לאכול ולשתות.
  • להתקלח.
  • לשלוט על סוגרים.
  • להתנייד.

כלל הפעולות הבסיסיות הללו מגדירות אדם שאינו סיעודי. לא מצליחים להשלים לפחות שתיים מכלל הפעולות הללו? כנראה שאתם נדרשים להשגחה צמודה, מה שמגדיר אתכם סיעודיים.

 • אדם הסובל מבעיה קוגניטיבית – תשוש נפש

נקודה נוספת המגדירה מצב סיעודי היא תשישות נפש. אדם תשוש נפש הסובל מבעיה קוגניטיבית משמעותית הפוגעת ביכולתו להתמצא במרחב או לזכור את סביבתו מוגדר כאדם במצב סיעודי. פגיעה קוגניטיבית זו מחייבת השגחה צמודה, מה שמגדיר את האדם כסיעודי.

 • מחלה זמנית או קבועה

מחלה זמני. או קבועה המחייבת השגחה צמודה אף היא מגדירה את הסובל ממנה כסיעודי. התמודדות עם שלל מחלות או בעיות בריאותיות שונות מחייבות השגחה צמודה לטיפול תמידי. מצב זה מגדיר את החולה כסיעודי ומזכה אותו בקבלת כל המגיע לו בכיסויי הביטוח הפרטי.

איך תבחרו את חברת הביטוח שלכם? הכירו את הצעדים הפשוטים שיעזרו לכם לעשות זאתמבוטחים שבוחרים ביטוח סיעודי לכל החיים בגילאים צעירים נהנים מתשלום נמוך, שכן הסיכוי שהם ידרשו את הכיסוי המגיע להם נמוך בהרבה ממבוטחים מבוגרים או חולים.

אז רגע לפני שאתם ממהרים לבחור את חברת הביטוח הראשונה שמציעה לכם ביטוח סיעודי פרטי, חשוב שתכירו את הדרך הפשוטה לבחור נכון את החברה האיכותית והאמינה ביותר שתעניק לכם את כל המגיע לכם ללא סייגים, התפלפלויות או הליכים משפטיים. אנשים רבים בוחרים ביטוח סיעודי לכל החיים באופן שרירותי וללא כל בדיקה מקדימה. במטרה להימנע מכך, חשוב להקפיד על שני צעדים פשוטים. האחד הוא היכרות נרחבת עם כל חברות הביטוח השונות שמציעות ביטוח סיעודי לכל החיים, והשני הוא סינון כלל החברות הפחות אמינות ומקצועיות לטובת בחירה בחברה הטובה והכדאית מכולן. איך עושים את זה? המשיכו לקרוא את השורות הבאות.

הכירו את כל חברות הביטוח המציעות ביטוח סיעודי לכל החיים

בשלב הראשון, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכיר את כל חברות הביטוח המציעות ביטוח סיעודי לכל החיים. בחירת חברת ביטוח ללא היכרות עם כלל החברות השונות היא בגדר הימור, שכן ייתכן שישנן חברות טובות יותר המציעות ביטוח נרחב יותר ובעלות נמוכה יותר. לכן, כבר בשלב הראשון חשוב להכיר את כלל האפשרויות. בעזרת בדיקה מהירה ברשת תוכלו לערוך רשימה מסודרת הכוללת את כל חברות הביטוח המציעות ביטוח סיעודי לכל החיים. ערכתם רשימה עם שמות כל חברות הביטוח המציעות ביטוח סיעודי לכל החיים? אתם מוכנים לעבור לשלב הבא.

שלב השלילה ושלב הבחירה – בחירה מדוייקת תבטיח שתקבלו את כל המגיע לכם!

השלב הבא מתחלק לשני שלבים שונים – שלב השלילה ושלב הבחירה. בשלב השלילה, מה שאתם נדרשים לעשות זה למחוק מהרשימה שלכם כמה שיותר חברות ביטוח שאינן מקצועיות, אמינות וכדאיות. איך תדעו את מי למחוק? בעזרת קריאת כל פיסת מידע ברשת אודו. החברות ברשימה שלכם. קריאה מעמיקה ברשת אודות כלל חברות הביטוח תאפשר לכם להעריך מיהן החברות המובילות והאמינות ביותר בישראל. קראו כמה שיותר חוות דעת והשאירו ברשימה אך ורק חברות שקראתם אודות שירותיהן כמות גדולה של חוות דעת חיוביות. בשלב האחרון, כל שנותר לכם זה ליצור קשר עם החברות המובילות שנשארו ברשימה שלכם ולקבל מידע אודות כיסויי הביטוח ועלותו. בחרו את החברה המומלצת ביותר שהציעה לכם את הצעת הביטוח האטרקטיבית ביותר.

ייעוץ פיננסי רון מאיר

ייעוץ פיננסי רון מאיר

רון מאיר, איש מקצוע מוכר בתחום ייעוץ פיננסי, עם ניסיון עשיר מאד בתחום והצלחות מרובות של עסקים ואנשים פרטיים. מנהל המרכז לייעוץ פיננסי, המקום שמרכז את כל המידע הכי מקצועי והכי עדכני ברשת.

התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן