אילו שירותים מספקים יועצי משכנתא

צרו איתנו קשר
תוכן עניינים

יועצי משכנתא פרטיים מספקים שירותים נרחבים בכל הנוגע למשכנתא, כאשר המטרה שלהם תהיה להשיג ללקוח העומד לפניהם את המשכנתא המשתלמת ביותר, בהתאם לצרכים הספציפיים העומדים על הפרק. אותם אנשי מקצוע יבחנו עבור כל לקוח את כלל המשכנתאות שמוצעות לו על ידי הבנקים, ינהלו עבורו משא ומתן עם הבנקים ובסופו של דבר יבחרו עבורו משכנתא משתלמת שיכולה לחסוך לו לא מעט.

 

מה תפקידיו של יועץ משכנתאות?

ליועץ משכנתאות יש תפקידים רבים כגון: הוא בודק את העסקאות שהוצעו ללקוח ובוחן האם הן מתאימות למצב הפיננסי שלו, לשלב שלו בחיים, לצרכים שלו והאם יש הצעות טובות יותר שמציעים לו. במשכנתא רגילה, שהיא משכנתא שלוקחים לצורך רכישת דירה, הוא יסייע ללקוח לבנות את המסלול המתאים לו ביותר. חשוב להבין כי משכנתא בגיל צעיר איננה דומה למשכנתא בגיל מבוגר כאשר כבר יש חסכונות רבים ועל כן, גם ההון העצמי משחק תפקיד משמעותי בכל הנוגע למשכנת רגילה ועל כן היועץ לוקח גם את ההון העצמי העומד על הפרק בחשבון.

מעבר לכך, היועץ ילווה אתכם מול הבנק במשא ומתן על ריביות, ובהליכים שנתקעו או התעכבו, בבחירת ביטוחים מתאימים ועוד.

במקרה של מחזור משכנתא שהוא מצב המאפשר לשנות את תנאי המשכנתא באמצע החיים של המשכנתא. יועץ משכנתאות יכול לסייע לכם לא מעט. מחזור משכנתא יכול לכלול שינוי בתנאי הריבית, החלפת מסלול, שינוי תקופה במסלול משכנתא או יותר. המטרה היא להתאים את המשכנתא לתנאי השוק הנוכחיים, כאשר מדובר על שינויים שיכולים לחסוך לאדם לא מעט כסף שהיה משלם על ריביות לא מתאימות ועל הצמדות עתידיות. יועץ מעין זה יבחן את המסלולים הקיימים של המשכנתא ויסייע במחזור הטוב ביותר עבור הלקוח.

גם במקרה של משכנתא לכל מטרה יועץ משכנתאות יכול לסייע. מדובר על הלוואה המתאימה לכל לווה הזקוק לסכום כסף גבוה ויש לו נכס נדל"ן. את הנכס יש לשעבד או למשכן כביטחון להשבת הכסף לבנק המלווה. משכנתא לכל מטרה היא הלוואה אטרקטיבית לכל אדם שזקוק לסכום כסף גול שכן, תנאי ההחזר שלה יהיו ארוכים יותר והריביות משתלמות יותר. יועץ משכנתא יכול לסייע לכם לקבל משכנתא לכל מטרה המשתלמת ביותר עבורכם.

 

מהם היתרונות של קבלת ייעוץ משכנתאות פרטי?

מדובר על יועץ שמלווה אתכם בהליך כאשר הוא מחויב אליכם ונגד עיניו עומדת מטרה מאוד ברורה והיא להשיג עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר, בהתאם לכל הנתונים הספציפיים שלכם. חשוב להבין כי תחום המשכנתאות הוא תחום מסובך שכולל לא מעט פרטים על מסלולי המשכנתא המתאימים לרגע הנכון. ייעוץ משכנתאות פרטי יאפשר לכם לקבל את המשכנתא המתאימה לכם ביותר מכל היבט אפשרי, מבלי שתשקיעו בכך יותר מדי מאמץ.

 

מה ההבדל בין ייעוץ משכנתאות בבנק לבין פרטי?

יועץ משכנתאות של הבנק, איננו אובייקטיבי שכן, המטרה שלו בסופו של דבר היא לגרום ללקוחות שמגיעים לברר אודות משכנתא, לבחור דווקא במשכנתא של הבנק, גם אם יש משכנתא שיכולה להיות משתלמת עבורם יותר בבנק מתחרה. ייעוץ משכנתאות פרטי לעומת זאת, הוא אובייקטיבי לחלוטין והמטרה שלו היא לבחון את כלל המשכנתאות המוצעות ללקוח ובהתאם לפרמטרים שונים לסייע לו לבחור את המשכנתא שתהיה הכי משתלמת עבורו בהיבט הפיננסי לטווח הקרוב והרחוק.

חשוב מאוד לבחור משרד יועצי משכנתא מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יספק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

ייעוץ פנסיוני לארגונים וחברות